Przejdź do treści
zdjęcie przedstawiające uczestników wydarzenia

To już 14-ta edycja naszej imprezy plenerowej, która ma na celu turystyczną promocję regionu - jadła, muzyki i rękodzieła oraz integrację mieszkańców Podkarpacia. W tym roku będziemy świętować 19 i 20 lipca.

Pierwszego dnia zapraszamy m.in. na zawody sportowe o Puchar Pani Wójt, pokazy Bieszczadzkiej Sekcji Taekwon-do, obchody 60-lecia OSP w Cisnej, gdy i zabawy z Nadleśnictwem Cisna dla dzieci i dorosłych, spektakl dla dzieci oraz koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie Cheap Tobacco - zespół (z przecudowną wokalistką z Cisnej!), który wygrał ostatni festiwal Rawa Blues oraz został okrzyknięty bluesowym odkryciem roku. 

W niedzielę rano zaprosimy na zabawę w bąbelkową piłke nożną, a po południu na Festiwal Smaków Karpackich Kremenaros. Przeprowadzimy m.in.  konkursy na pamiątkę  z Cisnej, w przeglądzie muzycznym zaprezentują się kapele ludowe i zespoły z naszej i okolicznych gmin, a koła Gospodyń Wiejskich staną w kulinarne szranki. Zaprosimy również na warsztaty z rękodzieła ludowego, Gwiazdą festiwalu będzie ukraiński zespół AtmAsfera.  W obu dniach, jak zwykle, imprezie towarzyszył będzie jarmark rekodzieła.

Zapraszamy serdecznie!