Przejdź do treści
DC 2024

Muzycznie w Cisnej!

 W dniach 20-21 lipca 2024r. odbędą się  XXI Dni Gminy Cisna

Podczas pierwszego dnia imprezy  zagrają i zaśpiewają u nas takie zespoły jak: Eetoluz, Łopienka.

Cisna będzie miała zaszczyt posłuchać gwiazdy wieczoru:  
REDLIN - najlepszy folkowy SHOW w Polsce!!! Muzyka bliska ludziom, okraszona
energią i nowoczesnym brzmieniem! Wspólny śpiew, dynamiczne tańce i fantastyczny kontakt z widownią!
Pierwszy dzień imprezy zakończymy dyskoteką pod gwiazdami z DJ-em CARRY

Drugiego dnia wystąpią zespoły:

Pozytywnie Nakręceni - zespół muzyczny, którego zainspirowała muzyka etniczna z różnych stron świata. World music to styl jaki prezentują. FolkRock to znak rozpoznawczy zespołu - unikatowa mieszkanka, której nie możecie przegapić! Grają covery ale przede wszystkim tworzą swoje utwory. Pozytywnie Nakręceni to niesamowita energia płynąca ze sceny, by poczuć tętniące serce świata!

The Freeborn Brothers - jeden z najżywszych obecnie zespołów na scenie, to muzyczny chaos, szalony rollercoaster muzyki i teatru, który wprowadzi Cię w stan euforii i wyczerpania. Zespół powstał w 2013 roku jako duet Nikodema Soszyńskiego i Mateusza Pleśniaka w Rzeszowie w Polsce koncertował po całej Europie i Ameryce Południowej, aby rozrosnąć się do trzyosobowego, a następnie pięcioosobowego zespołu. Przez te lata zespół zyskał swoje unikalne brzmienie i energię, których nie da się obecnie zastąpić żadnym innym występem na żywo na planecie Ziemia.

Cheap Tobacco - dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy – to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii! 
Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Cisnej Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz trzykrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”. Ich ostatni album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Za album SZUM zdobyli nominację do nagrody Fryderyk 2019. Zagrali również na dużej scenie Pol’and’rock Festival. 

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.  Wezmą udział w animacjach i zabawach. Ponadto  Fundacja Bieg Rzeźnika zorganizuje dla najmłodszych biegowe rywalizacje sportowe. Nadleśnictwo Cisna przygotuje dla uczestników Dni Cisnej stoisko edukacyjne z konkursami, a strażacy zaproszą dzieci na pokaz swojej pracy. Nie zabraknie też zmagań sportowych dla dorosłych - turniej piłki siatkowej oraz piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Cisna.

Całości towarzyszyć będzie jarmark rękodzielniczy, gdzie można nabyć wyroby lokalnych twórców.
Zapraszamy!

 

Data wydarzenia
-