Fotorelacja z Dni Gminy Cisna 2016

Przedstawiamy Państwu skrótową relację z obchodów Dni Gminy Cisna 2016. Mimo kapryśnej pogody frekwencja była znakomita, zabawa żywiołowa, klimat magiczny, kulinaria smakowite, rękodzieło wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zechcieli uczestniczyć i już dziś zapraszamy za rok. fot. Ewelina Kudła-Krawiec, Damian Kot, Bogusław BajorekCzytaj więcej

Bajkoopowiadanie w GCKiE w Cisnej!

Drodzy mieszkańcy i goście naszego regionu

Fundacja Tylko Bieszczady zaprasza na bajkoopowiadanie – cykl spotkań-warsztatów dla dzieci i rodziców w ramach realizacji projektu „Magiczne Bieszczady”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.30 w budynku Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej.

...Czytaj więcej

Informacja!

Informujemy, że w dniu 18.07.2016 Centrum Informacji Turystycznej będzie czynne w godzinach 8.00 - 16.00, natomiast Gminne Centrum Kultury i Ekologii będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.Czytaj więcej

OPOWIEŚCI HUCULSKIE PODCZAS DNI GMINY CISNA !

Jedziemy przez Karpaty rowerami z bagażem opowieści.
Opowiadamy i słuchamy.
Zapraszamy wszystkich chętnych poznać niesamowity świat huculskich legend i baśni. Powstanie świata, zmagania Boga i Szatana, wiedźmy i czarty. To wszystko wydarzy się w waszej wyobraźni pobudzonej słowem, herbatą i szumem leśnych sosen.
Po występie na scenie zaprosimy chętnych przybyłych do dzielenia się...Czytaj więcej

DNI GMINY CISNA TUŻ TUŻ!!

Drodzy Państwo!!

Planujemy urlopy, przekładamy wszystkie inne sprawy i wyruszamy na weekend do Cisnej, żeby wspólnie świętować Dni Gminy Cisna. Impreza plenerowa bogata programowo, klimatyczna i energetyczna odbędzie się w dniach 16 - 17.07.2016 na stadionie Orlik w Cisnej. Zapraszamy mieszkańców i gości bardzo serdecznie. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

PRZEGLĄD...Czytaj więcej

Strony

Subskrybuj Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej RSS