Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Słowik – Kwiatkowskiej

Drodzy Państwo!
W najbliższą sobotę (20.12.2014) o godz. 18.00 w Galerii Przy Pętli w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Słowik - Kwiatkowskiej. Czekaliśmy długo na ten moment i serdecznie Państwa zapraszamy na to wielkie wydarzenie.
Agnieszka Słowik – Kwiatkowska to absolwentka Wydziału Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie...Czytaj więcej

FOTORELACJA Z DZIESIĘCIOLECIA CHÓRU KAMERALNEGO „ALTER EGO” Z CISNEJ

Był to wspaniały koncert na którym mogliśmy się cieszyć kunsztem śpiewu chóru „Alter Ego” z Cisnej. Po wykonaniu każdego utworu na sali rozlegały się gromkie brawa a na koniec koncertu były oczywiście bisy oraz podziękowania i gratulacje.

W repertuarze chóru są utwory kompozytorów klasycznych, kolędy, pieśni religijne oraz świeckie, wykonywane w różnych językach: ukraińskim, angielskim,...Czytaj więcej

FOTORELACJA Z II FESTIWALU CRAZY GIRLS W CISNEJ

Kilka dni temu w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej odbył się trzydniowy festiwal, którego główna bohaterką była matka Andiego Warhola – Julia. Wiele się wydarzyło podczas tego weekendu. Koncerty, warsztaty, prezentacje zgromadziły sporą liczbę uczestników, którzy poprzez swoją obecność stworzyli wspaniałą atmosferę, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

fot. Małgorzata Kilarecka...Czytaj więcej

Strony

Subskrybuj Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej RSS