Jedziemy do Zakopanego!

Miło nam poinformować, że nasza wystawa prezentująca bieszczadzie losy artystki i pedagoga Joanny Hasior została zaproszona do Zakopanego:) Jest możliwe dzięki naszej współpracy z Muzeum Tatrzańskim. Serdecznie zapraszamy w okresie 27 marca - 26 kwietnia. Szczegóły poniżej: 

 

...Czytaj więcej

Uwaga! Konkurs dla młodych muzyków

 

Do 31 marca młodzi muzycy w wieku 15-25 lat mogą zgłaszać się indywidualnie lub z zespołem do konkursu Nowe Źródła Gorajec 2015 organizwanego przez Stowarzyszenie Animacji Kultury Pogranicza „Folkowisko”. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie na stronie http://nowezrodla.gorajec.info/.

Dodatkowo firma Tomedia Studio zarejestruje i...Czytaj więcej

Wernisaż wystawy fotograficznej z cyklu Debiuty: Piotr Furs - fotografia

Już za tydzień 20.03.2015r. o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii Przy Pętli mieszczącej się w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej na wernisaż wystawy fotografii Piotra Fursa.

Podczas wernisażu wystąpią również Aleksander Czikmakow – gitara, i Łukasz Kurzydło – bębny.
W repertuarze m.in. macedońska muzyka ludowa.

Zapraszamy!!Czytaj więcej

Nabory do klasy klarnetu i akordeonu

Uprzejmie informujemy, że Ognisko Muzyczne działające przy naszym Centrum uruchamia klasę klarnetu i akordeonu. Chętnych prosimy o kontakt z p. Łukaszem Kotem, nr. tel. 796903611

Miło nam jest również poinformować, że GCKiE w Cisnej zakupiło kolejny instrument - skrzypce. Został obecnie wypożyczony jednej z uczennic. W planach tegorocznych mamy również zakup perkusjonaliów przdatnych do zajęć...Czytaj więcej

Strony

Subskrybuj Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej RSS