Wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Zubla.

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej serdecznie zaprasza dnia 04.10.2016r. (piątek) o godz. 18.oo na wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Zubla.

Grzegorz Zubel - urodzony w Brzozowie , ukończył malarstwo na wydziale artystycznym w PWSZ w Sanoku, tworzy malarstwo, rzeźbę, film, ilustracje obecnie razem z żona prowadzi galerię Stare Kino w Lutowiskach. 

wystawy: Galeria na...Czytaj więcej

Szeroka gama zajęć dla różnych grup wiekowych w GCKiE.

Przedstawiamy Państwu harmonogram zajęć, które cyklicznie odbywają się w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej. Chętnych bardzo serdecznie zapraszamy, szczególnie do korzystania z zajęć bezpłatnych. Odbywają się one w czwartki (plastyczne o 13.oo, rysunkowe o 14.oo) oraz piątki (język angielski na wesoło o 17.oo) Zapraszamy!!Czytaj więcej

Fotorelacja z wernisażu wystawy malarskiej Olgi Chyhryk!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na piątkowym wernisażu wystawy Olgi Chyhryk. Tradycyjnie już było kameralnie ale bardzo klimatycznie.
Kwintesencją był koncert Łukasza Sabata i Tomka Stężalskiego.
Na kolejny wernisaż zapraszamy już za miesiąc!

 Czytaj więcej

IV ultraMaraton Bieszczadzki już za kilka dni!

w najbliższą niedzielę (09.10.2016) biegacze będą zmagać się w ultraMaratonie Bieszczadzkim. Jesień pokolorowała już Bieszczady ferią barw, więc poza wysiłkiem będzie sporo wrażeń wizualnych.
Trasa IV ultraMaratonu Bieszczadzkiego wiedzie z centrum Cisnej, fragmentem Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej w stronę Ustrzyk Górnych (ok. 1km), koło bazy ZHP do stokówki biegnącej z gdzieś zza Przysłupa w...Czytaj więcej

Strony

Subskrybuj Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej RSS