Informacja Turystyczna

Zakładki podstawowe

 

Centrum Informacji Turystycznej znajduje się  na parterze budynku Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej. Czynne jest latem, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia w godz. 8-20 (pn.-pt.), 8-18 (sb.), 9-17 (nd.) W pozostałe miesiące w godz. 8-18 (pn.-pt.), 8-16 (sb.). E-mail: informacja@cisna.pl, tel. 13 468 64 65, tel. kom. 502 053 963.

Pracownicy IT - Jolanta Trawka oraz Bogusław Bajorek (kierownik IT) udzielą wszystkich informacji związanych z turystyką regionu, znajdą miejsca noclegowe, doradzą gdzie smacznie zjeść i co zobaczyć w okolicy. Przedstawią również nasz aktualny plan imprez i wydarzeń kulturalnych. Pokierują również na szlaki górskie i pomogą je dobrać odpowiednio do kondycji i wieku. IT dysponuje również bezpłatnymi folderami i broszurami dotyczącymi Gminy Cisna.

 

 

W IT działa punkt Biura Podróży "Dzikie Bieszczady". Można tu zakupić przewodniki, mapy, czasopisma oraz pamiątki. "Dzikie Bieszczady" prowadzą przedsprzedaż biletów na Bieszczadzką Kolejkę Leśną oraz wycieczki statkiem po Solinie. Biuro organizuje wycieczki na Węgry, Słowację i Ukrainę. Zaprasza na fotosafari, wyprawy traperskie, obserwację gwiazd czy wyprawy typu survival. Biuro przy IT prowadzi wypożyczalnię rowerów dla dzieci i dorosłych.