Przejdź do treści
zdjęcie przedstawiające uczestników wydarzenia

21 lutego 2015 r. (sobota) odbędzie się kolejna edycja Biegu Karczmarzyka. Po raz siódmy zapraszamy wszystkich miłośników biegania na nartach do wspólnego pokonania trasy z Wetliny do Przysłupia (11 km).

Zasady udziału w imprezie są niezmienne od początku jej istnienia: nie mierzymy czasu, nie wyłaniamy zwycięzców, nie rozdajemy pucharów, dyplomów ani medali pamiątkowych, nie pobieramy również wpisowego. Proponujemy natomiast wspólne pokonanie trasy torowiskiem bieszczadzkiej kolejki leśnej, na starcie czarkę grzańca dla każdego zawodnika, a na mecie miskę bigosu z pajdą chleba.

Ten bieg to wspólna zabawa, możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie osób lubiących biegówki. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Ewentualny brak śniegu nas nie powstrzyma! Jeśli białego puchu będzie zbyt mało by użyć biegówek, planujemy przejść całą trasę piechotą jedynie z samymi kijami. W takim przypadku prawdopodobnie pójdziemy leśną drogą zakładową, przez niektórych zwaną stokówką.

Start: 21 lutego 2015 r., o godz. 12:00 pod Gościńcem Stare Sioło w Wetlinie.
Meta: jak dobiegniemy, w Karczmie Brzeziniak w Przysłupiu.
Zgłoszenia: telefonicznie lub mailowo do organizatorów:
Aleksy ze Starego Sioła, tel. 503 124 654, wetlina@staresiolo.com

Jeśli będziecie mieli ochotę, wrzucicie coś do puszki z przeznaczeniem na cele statutowe Stowarzyszenia Rozwoju Wetliny i Okolic (www.wetlina.org). :-)