Przejdź do treści
zdjęcie przedstawiające uczestników zawodów

W ubiegłą sobotę (31.05) w GCKiE W Cisnej odbyły się I zawody Taekwon-do I.T.F. Gościliśmy klub z Rzeszowa, który współuczestniczył w zmaganiach sportowych z miejscowymi adeptami sztuk walki. Rywalizacja była zacięta czego wynikiem są naprzemiennie zajęte miejsca na podium w dwóch kategoriach.
W kategorii układy KOP zwyciężyła Martyna Bucior, miejsce drugie – Krzysztof Chmura, zaś trzecie ex aequo Jaś Kwiatkowski oraz Mateusz Czepiel.
W kategorii technik specjalnych startowały dwie grupy uczestników – do 10 lat oraz powyżej 10 lat.
W młodszej grupie zwycięzcą okazał się Cyprian Szegda, tuż za nim uplasował się Kacper Żukowski a trzecie miejsce równorzędnie zajęli: Filip Kuczaj oraz Gabriel Szczygieł.
W starszej grupie po emocjonującej walce zwyciężyła Ola Wilczkiewicz, miejsce drugie zajął Tymek Kobus a trzecie ex aequo Jagoda Bryk oraz Mateusz Czepiel.
Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy umiejetności oraz determinacji!!