Przejdź do treści
plakat z informacjami o konkursie
 1. Zaśpiewaj piosenkę tematycznie związaną ze ŚWIĘTEM MAMY lub TATY, bądź piosenkę, której tematyka dotyczy RODZINY.
 2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18 zamieszkujących Gminę Cisna. Uczestnicy nagrywają filmik (maksymalnie 3 - minutowy) na którym widać i słychać śpiewającego. Rodzice zamieszczają ten filmik pod postem reklamującym konkurs na Facebooku GCKiE . Kolejnym warunkiem jest polubienie fanpage’a Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej https://www.facebook.com/gckie.cisna/ oraz udostępnienie postu o konkursie przez rodzica lub prawnego opiekuna oraz przez dziecko pod warunkiem, że posiada własny profil.
 3. Konkurs trwa od dnia ogłoszenia do 23 czerwca 2020 r.
 4. Uczestnik może zaśpiewać z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub bez akompaniamentu.
 5. Dozwolone jest wspólne śpiewanie rodzeństwa.  Wówczas w przypadku wygranej bez względu na ilość rodzeństwa przyznawana jest jedna nagroda.
 6. Udostępniając filmik należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz wiek.
 7. Opublikowane na Facebooku GCKiE filmiki będą oceniane przez użytkowników serwisu Facebook za pośrednictwem ikonki  „Lubię to” (liczą się wszystkie wyrażające jednoznacznie pozytywne emocje symbole: kciuk do góry, serduszko, ikonka wow…). Wygrywają osoby, które będą miały najwięcej polubień. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe za miejsca: I,II i III.
 8. Wyniki zostaną ogłoszone do końca czerwca.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej oraz o sposobie wręczenia nagród.
 10. Uczestnicy konkursu poprzez publikację filmiku jednocześnie akceptują regulamin konkursu oraz wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych na portalu społecznościowym Facebook (zgodnie z jego polityką), na stronie internetowej www.cisna.pl oraz podczas  ogłoszenia wyników.
 11. Koordynatorem konkursu jest Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej . Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 134686465.