Przejdź do treści
zdjęcia przedstawiające eksponaty z wystawy

W ostatni dzień maja w naszej galerii miał miejsce wernisaż wystawy „Kwiatowy zawrót głowy” prezentujący prace lokalnych artystek. W nowych kwiatowych kreacjach - namalowanych przez Agnieszkę Słowik-Kwiatkowską – wystąpił chór Alter Ego. Wspaniały regionalny poczęstunek przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich „Bieszczadzka Watra” Aranżację Sali wystawienniczej przygotowała Katarzyna Rozmysłowicz.  Podczas wernisażu Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic wspólnie z naszym Centrum Kultury przeprowadziło również aukcję prac i rękodzieła na rzecz Malwinki Pająk. Udało się nam zebrać aż dwa tysiące siedemset siedemdziesiąt złotych!  Cała kwota z aukcji zostanie przekazana na subkonto Malwinki w Fundacji Pomocy Dzieciom „Pomagamy z uśmiechem”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swoje prace na aukcję i wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji imprezy i licznie pojawili się w galerii. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Osobom, które nie miały możliwości pojawić się na wernisażu, przypominamy:  wystawa jest czynna do 25 czerwca.  Serdecznie zapraszamy.

fot. K.Drelich