Przejdź do treści
plakat z zaproszeniem na koncert

Zapraszamy na koncert "Pod Kudłatym Aniołem" Cisna 130 piątek 22 września godz. 20.00 wstęp 20 zł

"Kobiety są trudne?
ORNERY BROAD /Kwiatkowska, Sicińska, Wolski/ to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem.

Pochodzą z różnych stron i każda z nich wyrosła na innym muzycznym gruncie, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo. Jedno jest pewne - potrafią stworzyć razem niesamowitą aurę magii oraz ukoić swoim śpiewem każdą zbolałą duszę.

Kobiety są pięknem, kobiety są tajemnicą, kobiety są miłością, kobiety są jakie są i za to je kochamy" :)

Natalia Kwiatkowska – Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej.
Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

 

Eliza Sicińska -  Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami.

 Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „BLUESROADS” , Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu HOT TAMALES zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos, koi i leczy. Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale. Współpracowała z LIMBOSKI oraz zespołem NAKED MIND.