Przejdź do treści

 

Konkurs literacki "Jestem stąd"

   Jako Fundacja Tylko Bieszczady mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych mieszkańców naszej gminy do udziału w konkursie "Jestem stąd"

     Jeżeli chcesz podzielić się z nami spostrzeżeniami o tym co to znaczy być z Bieszczad, opowiedzieć nam historię związaną z Bieszczadami, odkryć przed nami miejsca, historie, przygody, godne opowiedzenia, ten konkurs jest dla Ciebie.

     W konkursie mogą wziąć udział wszyscy młodzi mieszkańcy w wieku do 16 lat. Każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę, której długość nie przekracza 12000 znaków ( ze spacjami). Nie ma żadnych ograniczeń formy pracy; może to być opowiadanie, wiersz, dialog, opis, reportaż lub każda inna forma, która wpadnie Wam do głowy. Istotna jest tylko tematyka pracy- "Jestem stąd" – czyli szerokorozumiane Bieszczady i Wasz do nich stosunek.

     Jeżeli czujesz się na siłach, aby wziąć udział w takim wydarzeniu, nie zastanawiaj się tylko pisz i wysyłaj do nas pracę. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby nas zaskoczyć ciekawym i wartościowym tekstem, wspomnij mu o tym konkursie.

     Więcej informacji dotyczących udziału i regulaminu konkursu odnajdziecie na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.

https://www.facebook.com/tylkobieszczady/

http://www.tylkobieszczady.pl/

     Jeżeli macie jakieś pytania piszcie: tylkobieszczady@o2.pl z dopiskiem "Jestem stąd"

     Czekamy na Wasze prace.